۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين | Wednesday 8 April 2020
 
   
  سرمایه گذاری بخش خصوصی برای احداث مراکز اقامتی و تفریحی در الموت

«علیرضا خزائلی» در ستاد اقتصاد مقاومتی که امروز (سه شنبه ۲۳ مهر) در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: در بحث دریاچه الموت (اوان)، فراخوان انتخاب سرمایه گذار انجام و بر این اساس، جلسه انتخاب سرمایه گذار با سه نفر از سرمایه گذاران برگزار شد و در نهایت انتخاب سرمایه گذار صورت گرفت.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین ادامه داد: مساحت قابل مداخله و برنامه ریزی دریاچه اوان، ۴۰۰ هکتار است که در این فضا ساخت مجموعه های تفریحی و گردشگری را داریم.

 

وی تصریح کرد: در خصوص بحث توانمندی سرمایه گذار، استعلام بانکی اخذ و اهلیت سرمایه گذار ثابت شد؛ همچنین طرح جامعی که برای محدوده اوان در گذشته تهیه شده بود، منقضی شده و با توجه به اینکه این منطقه، منطقه نمونه گردشگری است باید طرح جامع گردشگری جدیدی تهیه شود.

 

خزائلی افزود: کلیات طرح و رعایت ضوابط را با سرمایه گذار بررسی کرده ایم، البته تأسیساتی هم در منطقه وجود دارد که در فاز نخست کار، حریم دریاچه ساماندهی می شود و سپس مراکز اقامتی و تفریحی را خواهیم داشت که با رعایت نکات لازم سرمایه گذاری صورت می گیرد.

 

در ادامه استاندار قزوین اظهار کرد: استان قزوین، استانی پرظرفیت در همه حوزه ها از جمله کشاورزی، صنعتی و علمی است.

 

هدایت الله جمالی پورافزود: هر کاری در کشور بخواهد انجام شود، پشتوانه آن علم و فناوری است و در دولت، اقدامات خوبی در حوزه توسعه علم و فناوری در کشور شکل گرفته است و به نوعی جوانان به خودباوری رسیده اند که می توانند بر اساس داشته های خود در کشور خلق ثروت کنند.

 

وی عنوان کرد: قطع یقین در آینده نزدیک شاهد این خواهیم بود در مسائلی که وابسته بودیم و باید دانش آن را از خارج از کشور وارد می کردیم، بتوانیم به خودکفایی رسیده و در داخل کشور به این دانش دست پیدا کنیم.

 

استاندار قزوین خاطر نشان کرد: استان قزوین ظرفیت های بی نظیری دارد و دانشگاهیان ما آمادگی دارند در صحنه جدیدی که برای توسعه علمی ایجاد شده، کارهای خوبی را انجام دهند و امیدواریم بتوانیم نقش شایسته تری نسبت به گذشته در توسعه علم و فناوری، تولید محصول و تبدیل علم و دانش به محصول داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اهمیت ارتباط دانشگاه و صنعت یادآور شد: تلاش می کنیم رابطه دانشگاه و صنعت را تقویت کنیم، برای این منظور باید این اعتماد را ایجاد کنیم تا همه برای عزت کشور و برای خلق قدرت بزرگ بسیج شوند که این قدرت بزرگتر می تواند جمهوری اسلامی را در منطقه و جهان سرآمد کند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 19:29- 1399/1/20
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران