۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر | Sunday 15 December 2019
 
   
  گازرسانی به ۲۲ روستای منطقه الموت

به گزارش سایت الموت من از قزوین به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، «اسماعیل مفرد بوشهری» بیان کرد: هم اکنون پروژه های گازرسانی متعددی در منطقه الموت در حال انجام است.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ادامه داد: گازرسانی به 22 روستای الموت با هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال در حال انجام است که با این اقدام 800 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد و توسعه و رفاه بیشتری برای مردم عزیز این مناطق فراهم خواهد شد.

 

وی افزود: روستاهای گرمارود، محمودآباد، هرانک، مدان و کوشک دشت به همراه 17 روستای دیگر ظرف مدت چندماه آینده گازدار خواهند شد که امیدواریم تا پایان سال بر این تعداد افزوده شود.

 

مفردبوشهری خاطر نشان کرد: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان قزوین در اردیبهشت سال 1396 گاز به منطقه الموت وارد شد و شهرهای معلم کلایه و رازمیان به شبکه سراسری گاز متصل شدند که علاوه بر آن درحال حاضر هم 33 روستای این منطقه با جمعیت روستایی حدود 2 هزار و 300 خانوار روستایی از گاز طبیعی بهره مند هستند
نظرات :
حسین علیپور از روستای کلان :
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به استحضار می رساند که در این روستا هم اگر گازرسانی زودتر انجام شود ممنون میشویم و اینکه دریافت اینترنت و شبکه های تلویزیونی در روستای کلان با مشکلاتی روبرو است و دستگاه عابر بانک هم فقط در معلم کلایه داریم و از روستای ما مسافت زیاد است . تشکر
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 11:03- 1398/9/24
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران