۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين | Sunday 24 March 2019
 
   
  67 کیلومتر از راه های خاکی الموت قزوین تسطیح شد

به گزارش سایت الموت من و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، مهدی غلامی افزود: عملیات راهداری حوزه استحفاظی اداره الموت همچنین در تیرماه سال جاری تسطیح راه های خاکی و شانه سازی جاده های ارتباطی این منطقه را به انجام رسانده است.
این مسئول ادامه داد: تسطیح، پاکسازی و رگلاژ شانه راه ها به طول 450 هزار متر، تنقیه پاکسازی پل و آبرو 9 عدد، سه هزار متر مکعب شانه سازی و همچنین 185 تن آسفالت به منظور لکه گیری و روکش از جمله اقدام های صورت گرفته بوده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت ادامه داد: خاکریزی 5 دستگاه دهانه پل، 200 مورد پاکسازی سطح جاده از سنگ، لایروبی جوی ها، 67 هزار متر جدول گذاری و زهکشی به همراه 350 متر مکعب جمع آوری خاک های اضافی، زباله و ضایعات از جمله اقدام های انجام شده از سوی این اداره صورت گرفته است.
غلامی در پایان اضافه کرد: 119 کیلومتر قنو زنی، 47 هزار متر مکعب ریزش برداری و پنج مورد انسداد راه های غیرمجاز از کارهای انجام شده توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش الموت قزوین بوده است.
طول راه های روستایی استان قزوین پنج هزار و 316 کیلومتر بوده که 2 هزار و 613 کیلومتر آن آسفالت و مابقی نیز راه شوسه و خاکی است.
نظرات :
ناشناس از روستای کلان الموت شرقی :
سلام هرچه زحمت بکشید برای این روستاییان زحمت کش کم است . اما مطلبی جدی را منعکس بفرمایید که کامیونهای معادن سنگ آهن در الموت شرقی جان مردم را به خطر انداخته اند و جاده ها را که این همه هزینه میشود را تخریب کرده اند . لطفا پلیس راه را در الموت شرقی و روستاهای کلان و گرمارود سینا تقویت بفرمایید و کمک پلیس باشیم
ali :
واقعا راه را باید نگهداری کرد اما با این راننده های معدن سنگ آهن چه عرض کنم !!!!!!!!!!!
هموظن :
تاخت و تاز بی قانون باربری های معادن اهن جان و مال و آبروی الموت را در خطر انداخته اند کمی تابلو و دوربین در این مسیر ها هم نصب شود بد نیست اگر دوستان ادعا دارند و بجاست که نیرو کم دارند ، از شوراها و دهیاریها در نگهداری راه و ارسال گزارشات مردمی کمک بخواهند . تلاش ما در روستاها بسیار با ارزش خواهد بود در هر لباس و شغلی که داریم مراکز درمانی در الموت به عقیده من تعطیل هستند
ناشناس از روستای سفیددر :
پیام همشهری عزیز از روستای کلان کاملا درست و بجا بوده واقعا کامیونهای معادن سنگ جان مردم را به خطر انداخته و با سرعت های غیر مجاز شب و روز باعث تخریب جاده ها میشوند و زحمات عزیزان زحمت کش در اداره راه را از بین میبرند خواهشا این موضوع را جدی پیگیری نمایید با تشکر
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 20:11- 1398/1/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران