۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد | Sunday 18 August 2019
 
   
  پروژه جاده قزوین، الموت، کلاچای تعطیل نشده است

به گزارش سایت الموت من ؛ زاهدی استاندار در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه افزود: علت توقف این طرح مربوط به حوزه محیط زیست گیلان می‌شود که در حال حاضر در حال بررسی است.

زاهدی اضافه کرد: مدیران باید جسارت داشته باشند و هرجا که مصلحت مردم است با درایت و شجاعت وارد شودند.

استاندار در ادامه با اشاره به موضوع تبلیغات گفت: دستگاه‌های اجرایی استان مکلفند یک درصد از اعتبارات خود را به صدا و سیما برای پخش برنامه‌های تبلیغاتی و فرهنگ سازی دستگاه خود هزینه کنند.

وی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید پروزه‌ها را برای سرما یه گذار جذاب کنند تا طرح‌ها توجیه اقتصادی داشته باشند.

استاندار در ادامه گفت: اگر دستگاهی تا پایان سال، توان جذب اعتبارات را نداشته باشد بلافاصله اعتبارات دستگاه‌ها جابجا خواهد شد.

داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه به مشکلات و کمبود اعتبارات اشاره کرد و خواستار همراهی و همانگی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برای ارائه خدمات به مردم شد.

محمدی با اشاره به وجود  ۶۵ هزار پروزه نیمه تمام در کشور گفت: اگر اعتبارات هر ساله به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کنند ۱۶ سال زمان نیاز است تا این طرح‌ها تکمیل شوند.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین هم در این جلسه گفت: طبق تبصره ۱۹، دستگاه‌های اجرایی باید برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام، ۳۰ درصد از آن‌ها را به بخش خصوصی یا عمومی واگذار کنند.

یاری اضافه کرد: استان قزوین جزو سه استان برتر کشور در بخش واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی یا عمومی است.

یاری رییس سازمان برنامه و بودجه استان اعتبارات سال گذشته استان را ۱۱۸ میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان اعتبار ۹۳ میلیارد و ۵۸۷ میلیون تومان آن تخصیص پیدا کرده است.
نظرات :
ناشناس از روستای کلان الموت شرقی :
سلام هرچه زحمت بکشید برای این روستاییان زحمت کش کم است . اما مطلبی جدی را منعکس بفرمایید که کامیونهای معادن سنگ آهن در الموت شرقی جان مردم را به خطر انداخته اند و جاده ها را که این همه هزینه میشود را تخریب کرده اند . لطفا پلیس راه را در الموت شرقی و روستاهای کلان و گرمارود سینا تقویت بفرمایید و کمک پلیس باشیم
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 13:32- 1398/5/27
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران