۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير | Sunday 21 July 2019
 
   
  عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور قزوین – الموت آغاز شد

به گزارش سایت الموت من ،افشین پیرنون  اظهار کرد: عملیات اجرایی فاز نخست بهسازی و روکش آسفالت ۱۵ کیلومتر از محور قزوین - الموت حد فاصل رجایی دشت-گردنه قسلطین لار آغاز شد.

وی افزود: طول کل پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور قزوین- الموت ۳۳ کیلومتر و شامل مسیر رشتقون تا رجایی دشت می باشد که در صورت تامین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز ظرف مدت ۲ سال به اتمام می رسد.

پیرنون عنوان کرد: طی عملیات اجرایی این پروژه یک لایه قشر تقویتی «اساس قیری» و یک لایه رویه آسفالتی مناسب اجرا و سطح سرویس مناسب و استانداردی برای محور به وجود خواهد آورد.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: با پیگیری های لازم بخشی از اعتبار مورد نیاز برای انجام ۱۵ کیلومتر از عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور قزوین – الموت تامین گردیده و عملیات اجرایی آغاز شده است که امیدواریم تخصیص اعتبارات استمرار پیدا کند.

وی تصریح کرد: الموت با توجه به شرایط اقلیمی و زیبایی های طبیعی و تاریخ آن همواره از مقاصد گردشگران خارجی و داخلی بوده و نگهداری و ایمن سازی راههای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
نظرات :
ناشناس از روستای کلان الموت شرقی :
سلام هرچه زحمت بکشید برای این روستاییان زحمت کش کم است . اما مطلبی جدی را منعکس بفرمایید که کامیونهای معادن سنگ آهن در الموت شرقی جان مردم را به خطر انداخته اند و جاده ها را که این همه هزینه میشود را تخریب کرده اند . لطفا پلیس راه را در الموت شرقی و روستاهای کلان و گرمارود سینا تقویت بفرمایید و کمک پلیس باشیم
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 11:25- 1398/4/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران