۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير | Sunday 21 July 2019
 
   
  نگاه سیاسی غدقن/اقدام جدی برای بهبود جاده الموت انجام شود
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: مدیران با هرنگاه سیاسی اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و غیره وقتی به پست های مدیریتی دست پیدا می کنند دیگر در جهت خدمت رسانی به مردم باید نگاه سیاسی خود را کنار بگذارند.
 

به گزارش سایت الموت من،حجت‌الاسلام نورالله قدرتی در حاشیه بازدید از حوزه قضایی بخش الموت شرقی و الموت غربی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: با مطالعه تاریخچه منطقه الموت می‌توان به فرهنگ غنی این منطقه پی برد که چهره‌های شاخص و برجسته‌ای همچون آیت‌الله زرآبادی را به یادگار دارد.
وی افزود: وحدت، همدلی و یکرنگی مدیران الموت شرقی و غربی امروز باعث خرسندی بنده شد و بدانید که با همین همدلی‌ها و وحدت در کلام می‌توان به موفقیت و رحمت الهی رسید و نگذاریم اختلاف نظرهای ما مسئولان موجب شود که در مسیر رسیدن به اهداف موفق نشویم که اگر این اتفاق بیافتد موجب دلسردی مردم از مدیران خواهیم شد.
رییس کل دادگستری استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: مدیران با هرنگاه سیاسی اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و غیره وقتی به پست‌های مدیریتی دست پیدا می‌کنند دیگر در جهت خدمت‌رسانی به مردم باید نگاه سیاسی خود را کنار بگذارند و تمام تلاش خود را برای بهبود معیشت مردم به کار گیرند چون نباید مردم از نگاه‌های حذبی و اختلاف نظرهای ما مدیران متضرر شوند.
این مقام قضایی استان به افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و بیان داشت: جرائم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه به سرعت رو به افزایش است و بخش بزرگی از افزایش معضلات اجتماعی به دلیل کوتاهی مدیران است و باید خود را مقصر بدانیم چون در بسیاری از موارد فقط نگاه آماری داریم و از اقدامات عملی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی غافل شده‌ایم و دیر یا زود این آسیب‌ها به سراغ ما مسئولان و خانواده‌های ما نیز خواهد آمد.
قدرتی اظهار داشت: مسیر دسترسی مردم الموت به شهر قزوین بسیار سخت است و شاید همین مسیر سخت باعث شده است که مردم الموت شرقی و غربی از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و جرائم که امروزه در شهرها رو به افزایش است در امان بمانند که این امر را می‌توان در میزان جرائم و ورودی پرونده‌ها به دادگاه‌های عمومی این دو بخش مشاهده کرد، اما مسئولان استانی باید در جهت بهبود عبور و مرور مردم الموت به شهر اقدامات جدی را دنبال کنند که قطعا این امر موجب جذب گردشگر به این منطقه می‌شود و در نتیجه رونق اقتصادی مردم را به دنبال دارد.
رییس کل دادگستری قزوین بیان داشت: بخش زیادی از جوانان منطقه الموت برای اشتغال به شهرها مهاجرت کرده‌اند که بسیاری از آنها نیز موفق به پیدا کردن شغلی نشده‌اند و درگیر معضلات اجتماعی هستند که لازم است مسئولان با مساعدت و حمایت موجبات اشتغال آنها در روستا در زمینه‌های مختلف همچون کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی را فراهم نمایند که قطعا بخش زیادی از نیازهای مردم شهر با اشتغال جوانان در روستاها فراهم خواهد شد.
قدرتی در پایان خاطرنشان کرد: امروزه راه حل بسیاری از مشکلات در جامعه توجه به عقاید دینی و آموزه‌های الهی است که لازم است هم مسئولان و هم خانواده‌ها به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشند چون به واقع هر کجا که ما باورها و آموزه‌های الهی را پررنگ‌تر شاهد بودیم، جرائم و آسیب‌های اجتماعی کمتری را نیز مشاهده کردیم.

انتهای پیام/77031/
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 11:25- 1398/4/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران