۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت | Wednesday 24 April 2019
 
   
  اجرای طرح هادی در ۱۸۰ روستای استان قزوین ، امسال

به گزارش سایت الموت من ,به نقل از خبرگزاری قزوین علی فرخزاد در همایش شوراهای اسلامی بخش رودبار الموت غربی افزود : ۱۵۰ طرح هادی روستایی پارسال در استان تصویب شد و مردم بسیار استقبال کردند .
وی گفت: در استان قزوین نگاه مسئولان حمایت از شوراهاست و در این زمینه ۷۰ درصد اعتبارات ارزش افزوده به شهرها و ۳۰ درصد به روستاها داده می شود تا عمران مناطق شتاب گیرد.

فرخزاد با اشاره به طرح های اجرا شده در الموت افزود : ۴۰ هزارمترمربع روکش آسفالت در معابر روستایی، گازرسانی به ۲۰ روستا، و اجرای طرح جمع آوری بهداشتی پسماند در بخش الموت غربی کار ارزشمندی است که توانسته رضایت ساکنان روستایی را فراهم کند.

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: طرح بزرگ دیگری که برای خروج از بن بست در منطقه در حال اجراست جاده رحیم آباد به کلاچای است که در رونق گردشگری و توسعه و آبادانی الموت غربی تاثیر دارد.

فرخزاد با تاکید بر رونق گردشگری در الموت افزود : امسال شاهد رونق گردشگری در استان بودیم و بازدیدها ۳۸ درصد و اقامت گردشگران ۲۲ درصد افزایش یافت.

وی گفت: سرمازدگی در استان خسارات جدی وارد کرده  است و با تشکیل جلسه در مدیریت بحران کشور درصدد گرفتن اعتبارات ملی هستیم تا مشکلات را کاهش دهیم.

معاون عمرانی استاندار قزوین افزود : استمهال وام بانک ها، پرداخت تسهیلات با سود کم، برای کمک به کشاورزان خسارت دیده از راهکارهای کمک دولت است.

فرخزاد تصریح کرد: با امضاء تفاهم نامه با شرکت های بیمه ای برای بیمه شدن منازل مسکونی روستایی اقدام لازم صورت گرفته است و روستائیان می توانند با پرداخت کمترین هزینه(ماهانه ۸ هزار تومان) تا سقف ۵۰ میلیون تومان از کمک بلاعوض در حوادث ناشی از زلزله برخوردار شوند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 05:04- 1398/2/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران