۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر | Thursday 13 December 2018
 
   
  خروج الموت از بن‌بست با احداث دو پروژه مهم جاده‌ای

به گفته استاندار قزوین با تسریع در اجرای دو پروژه مهم جاده قزوین به الموت و تنکابن -رحیم‌آباد - کلاچای در سال‌های آینده الموت از بن‌بست خارج خواهد شد.

به گزارش سایت الموت من،به نقل از اداره‌ کل راه و شهرسازی استان قزوین، استاندار قزوین در نخستین سفر استانی خود به منطقه الموت  و پس از بازدید از چند طرح عمرانی و جاده‌سازی گفت: در ابتدا از جاده در دست ساخت رحیم‌آباد به کلاچای در بخش الموت غربی دیدن کردیم که این مسیر ۱۴۵ کیلومتر است که بخشی از آن خاکی است و ۷۰ کیلومتر در استان قزوین قرار دارد که در ۲۶ کیلومتر آن عملیات خاکی انجام شده و بقیه به مناقصه خواهد رفت.

زاهدی افزود:حدفاصل استان‌های گیلان و قزوین یک مشکل زیست‌محیطی وجود دارد که  باید به یک جمع‌بندی در مسیر برسیم زیرا  مسیر طراحی شده قابل ادامه دادن است و یا مسیر فعلی باید اصلاح شود و با کمک استاندار گیلان و مسئولان وزارتخانه یک جلسه کارشناسی خواهیم داشت تا موضوع مشخص شود.

وی اضافه کرد: دو پروژه بسیار مهمی که در این منطقه در حال اجراست از جمله جاده قزوین به الموت و تنکابن و رحیم‌آباد به کلاچای در صورت تکمیل شدن می‌تواند منطقه الموت را از بن‌بست خارج کرده و تحول بزرگی در منطقه ایجاد کند و ما تلاش می‌کنیم تا این روند تسریع شود.

زاهدی گفت: راه روستایی در الموت نیازمند توجه بیشتری است هرچند میانگین راه روستایی استان و منطقه از کشوری بالاتر است اما در مجموع باید جاده‌های روستایی باقیمانده با سرعت بیشتری ساماندهی و روکش آسفالت شود تا ایمنی آن‌ها برقرار شود.

وی اضافه کرد: به دلیل اهمیت موضوع تصمیم گرفتیم تا رسیدگی به وضعیت راه‌های روستایی شتاب بیشتری بگیرد و با توجه به فرارسیدن فصل سرما کارهای فنی و مقدماتی در اولویت قرار خواهد گرفت.

در این بازدید علی فرخ‌زاد معاون عمرانی استاندار، مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان حضور داشتند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 21:30- 1397/9/22
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران