۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير | Monday 16 July 2018
 
   
  جعل سند در راه و شهرسازی قزوین/ بازداشت دو نفر

به گزارش سایت الموت من، مدیرکل راه و شهرسازی با تاکید بر اهمیت موضوع املاک و اراضی ملی گفت: موضوع کشف مغایرت و خطای احتمالی در این حوزه در ابتدا در خود سازمان اتفاق افتاده و  این اداره کل خود به عنوان شاکی موضوع را به مراجع قضایی ارجاع نموده و در دادسرای عمومی و انقلاب قزوین در کشف، پیگیری و تحقیقات لازم در این خصوص حضور مستقیم، مستمر و جدی داشته است.

 مسعود حق لطفی ضمن قدردانی از مراجع قضایی در خصوص رسیدگی به این پرونده عنوان کرد: حفظ و پاسداشت اراضی ملی و دولتی از جمله مهمترین موضوعات راه و شهرسازی بوده و در همین راستا در سال گذشته یگان ویژه حفاظت از اراضی دولتی در این اداره کل تشکیل گردیده است.

 وی افزود: از اینرو به محض اطلاع از احتمال وجود جعل اسناد در این اداره کل، موضوع به مراجع قضایی گزارش شده و همه ی همکاریهای لازم جهت تحقیق، بررسی و رسیدگی به آن در دستور کار قرار گرفته است.

 حق لطفی با بیان اینکه در این راستا 1 نفر از کارشناسان و یک نفر هم از کارکنان بازنشسته سازمان بازداشت شده اند اضافه کرد: تعداد محدودی نیز در روند رسیدگی به پرونده به دادسرا احضار گردیده اند.

 مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به اینکه میزان کل رقم برآورد شده در این پرونده در حدود 40 میلیارد تومان می باشد، خاطرنشان کرد: با بررسی و پیگیریهای دقیق به عمل آمده، تعدادی از اسناد جعلی مورد ادعا به شکل صحیح، صادر و تنظیم گردیده و از نظر این اداره کل به نحو صحیح به سایر اشخاص منتقل گردیده است که مراتب به شکل مکتوب به دادسرای استان نیز اعلام شده است.

 حق لطفی با اشاره به اینکه پس از کشف موضوع یک تیم ویژه جهت رسیدگی به آن در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شده یادآور شد: اتهامات مطروحه در مرحله تحقیقات بوده و در دادسرای عمومی و انقلاب قزوین در حال رسیدگی می باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 13:07- 1397/4/25
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران