۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد | Wednesday 20 June 2018
 
   
  در سال جدید ۱۱۰ روستای جدید از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در سال گذشته ۶۰ روستا در استان قزوین از نعمت گاز بهره‌مند شدند در حالی که این تعداد در سال جدید ۱۱۰ روستای جدید از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود.

به گزارش سایت المو من، اسماعیل مفرد بوشهری در جمع خبرنگاران با اشاره به رونق اقتصادی روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان اظهار داشت: یکی از راهکارهای این امر اجرای زیرساخت‌های لازم مانند گازرسانی به روستاهاست که امیدواریم در منطقه الموت اجرای این پروژه زمینه خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم را فراهم کند.

وی افزود: در سال گذشته 60 روستا در استان قزوین از نعمت گاز بهره‌مند شدند، در حالی که این تعداد در سال جدید 110 روستای جدید از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند که 38 روستا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

بوشهری تأکید کرد: با توجه به ایجاد زمینه برخورداری مردم الموت از مزایای گاز طبیعی رعایت اصول استاندارد و نکات ایمنی به منظور استفاده بهینه از منابع و کاهش خطرات ناشی از آن ضروری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین از تحویل 2555 متر مکعب گاز به نیروگاه شهید رجایی در سال 95 خبر داد و افزود: به گفته مدیر عامل نیروگاه شهید رجایی این میزان تحویل گاز از ابتدای تاسیس نیروگاه بی سابقه بوده است.

بوشهری با اشاره به پروژه گازرسانی به منطقه الموت گفت: این طرح که از نیازها و خواسته‌های به حق اهالی منطقه بود، پس از کارشناسی های لازم از سال 1390 آغاز شد و طی 4 سال در سخت‌ترین شرایط جوی و منطقه ای توسط کارکنان پر تلاش این مجموعه به اجرا رسید که در روز حضور رئیس جمهور شاهد بهره برداری آن بودیم.

وی همچنین از اجرای کامل شبکه و نصب علمک‌ها در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پس از این زمان، کار اشتراک پذیری ساکنان این دو شهر انجام خواهد شد.
نظرات :
میرزائی :
با سلام و وقت بخیر بعد حدود دو هفته از جاری شدن سیل الموت گذشته ، راه ارتباطی و آب روستای آتانرود الموت شرقی تخریب شده همچنان قطع است علی ال رغم درخواست و تماس های مکرر اقدامی از سوی نهادها و مسئولین صورت نگرفته است .
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 12:27- 1397/3/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
آیا شما با حذف کلمات شرقی و غربی ازکلمه الموت شرقی و الموت غربی موافق هستید؟

نام کاربری :

کلمه عبور :

:: عضویت در باشگاه هواداران


مشاهده تصاوير ارسالي کاربران(گالري تصاوير)

ضرب المثل هاي الموتي

روستاهاي الموت

گويشهاي الموتي

ارسال نظرات

 
       

:: برگ نخست      :: درباره الموت      :: اخبار  الموت      :: وب گردی     :: گردشگری      :: ارتباط با ما

     

تمامــی حقـــوق این وب سایــت متعلــق اســت بــه سایت الموت من و برای این گروه محفوظ است


طراحی سایت توسط پارس فناوران